T520V337M004AHE007 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 38 776
W magazynie: 0
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 7mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520V337M004AHE007
Numer produktu DigiKey
399-T520V337M004AHE007TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T520V337M004AHE007
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T520V337M004AHE007 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność
330 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
4 V