T520V336M016ATE070
Numer produktu DigiKey
399-12339-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-12339-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-12339-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T520V336M016ATE070
Opis
CAP TANT POLY 33UF 16V 2917
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 70mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T520V336M016ATE070 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,075" (1,90mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100kHz