T520V227M010ATE0457706 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 17 739
Arkusz danych
W magazynie: 907
Arkusz danych
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 45mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520V227M010ATE0457706
Numer produktu DigiKey
399-T520V227M010ATE0457706-ND
Producent
Numer produktu producenta
T520V227M010ATE0457706
Opis
220.UF 10.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
45mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Skrzynka
Pojemność
220 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,075" (1,90mm)
Napięcie - znamionowe
10 V