T520V227M004ATE0067706 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 6mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520V227M004ATE0067706
Numer produktu DigiKey
399-T520V227M004ATE0067706-ND
Producent
Numer produktu producenta
T520V227M004ATE0067706
Opis
220.UF 4.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Skrzynka
Pojemność
220 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
4 V