T520V227M004AHE0457706 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 1 650
Arkusz danych
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 45mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520V227M004AHE0457706
Numer produktu DigiKey
399-T520V227M004AHE0457706-ND
Producent
Numer produktu producenta
T520V227M004AHE0457706
Opis
220.UF 4.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
47 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
45mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
220 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,075" (1,90mm)
Napięcie - znamionowe
4 V