T520M227M006ATE035
Numer produktu DigiKey
399-T520M227M006ATE035TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T520M227M006ATE035
Opis
220.UF 6.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne) 35mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Pojemność
220 µF
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V