T520D477M004ATE0127333 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 12mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520D477M004ATE0127333
Numer produktu DigiKey
399-T520D477M004ATE0127333TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T520D477M004ATE0127333
Opis
470.UF 4.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
12mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Pojemność
470 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,075" (1,90mm)
Napięcie - znamionowe
4 V