T520D476M016AHE035 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 35mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520D476M016AHE035
Numer produktu DigiKey
399-T520D476M016AHE035TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T520D476M016AHE035
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T520D476M016AHE035 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Pojemność
47 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
16 V