T520C476M010ATE100
Numer produktu DigiKey
399-5605-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-5605-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-5605-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T520C476M010ATE100
Opis
CAP TANT POLY 47UF 10V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2312 (6032 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T520C476M010ATE100 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz