T520B227M004ATE0357453 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 1 191
Arkusz danych
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 1411 (3528 metryczne) 35mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520B227M004ATE0357453
Numer produktu DigiKey
399-T520B227M004ATE0357453TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T520B227M004ATE0357453
Opis
220.UF 4.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność
220 µF
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
4 V