T520B107M004ATE035
Numer produktu DigiKey
399-4715-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-4715-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-4715-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T520B107M004ATE035
Opis
CAP TANT POLY 100UF 4V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 1411 (3528 metryczne) 35mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T520B107M004ATE035 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
KEMET
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
4 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm przy 100kHz