T510X687M006AHA023 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
680 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 23mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T510X687M006AHA023
Numer produktu DigiKey
399-T510X687M006AHA023TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T510X687M006AHA023
Opis
CAP TANT SMD LOW ESR
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T510X687M006AHA023 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
23mOhm przy 100kHz