T510X477K006CH621A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 30mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T510X477K006CH621A
Numer produktu DigiKey
399-T510X477K006CH621ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T510X477K006CH621A
Opis
470.UF 6.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Funkcje
Wysoka niezawodność
Typ
Odlewane
Częstość uszkodzeń
C (0,01%)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30mOhm przy 100kHz