T510E476K035ATA050
Numer produktu DigiKey
399-T510E476K035ATA050TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T510E476K035ATA050
Opis
CAP TANT SMD LOW ESR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2924 (7361 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T510E476K035ATA050 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2924 (7361 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,236" (7,30mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,150" (3,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
35 V