T510E108K004CH621B
Numer produktu DigiKey
399-T510E108K004CH621BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T510E108K004CH621B
Opis
CAP TANT SMD LOW ESR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2924 (7361 metryczne) 35mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T510E108K004CH621B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2924 (7361 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,236" (7,30mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,150" (3,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Wysoka niezawodność
Typ
Odlewane
Częstość uszkodzeń
C (0,01%)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm przy 100kHz