T500D336M020AG6110
Numer produktu DigiKey
399-T500D336M020AG6110TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T500D336M020AG6110
Opis
CAP TANT SMD 200C
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 700mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T500D336M020AG6110 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
700mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 200°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
20 V