T499D226K025ATE800
Numer produktu DigiKey
399-5065-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-5065-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-5065-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T499D226K025ATE800
Opis
CAP TANT 22UF 10% 25V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 800mOhm
Modele EDA/CAD
T499D226K025ATE800 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 175°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
D
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
25 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
800mOhm
Kwalifikacja
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 175°C