T499C475K035AGE2K5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2312 (6032 metryczne) 2,5Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T499C475K035AGE2K5
Numer produktu DigiKey
399-T499C475K035AGE2K5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T499C475K035AGE2K5
Opis
CAP TANT SMD 175C AUTO
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T499C475K035AGE2K5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 175°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
35 V
Funkcje
Motoryzacja, wysokie temperatury
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,5Ohm przy 100kHz