T498D475M050ATE900 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 900mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T498D475M050ATE900
Numer produktu DigiKey
399-T498D475M050ATE900TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T498D475M050ATE900
Opis
CAP TANT SMD 150C AUTO
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T498D475M050ATE900 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 150°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
50 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Funkcje
Motoryzacja, wysokie temperatury
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
900mOhm przy 100kHz