T498B154K050ATE22K
Numer produktu DigiKey
399-T498B154K050ATE22KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T498B154K050ATE22K
Opis
CAP TANT SMD 150C AUTO
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 1411 (3528 metryczne) 22Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T498B154K050ATE22K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 150°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
50 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Funkcje
Motoryzacja, wysokie temperatury
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
22Ohm przy 100kHz