T498A334M035ATE11K7280 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1206 (3216 metryczne) 11Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T498A334M035ATE11K7280
Numer produktu DigiKey
399-T498A334M035ATE11K7280TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T498A334M035ATE11K7280
Opis
CAP TANT SMD 150C AUTO
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T498A334M035ATE11K7280 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 150°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
35 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Funkcje
Motoryzacja, wysokie temperatury
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
11Ohm przy 100kHz