T497H476K010AH6310 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2915 (7338 metryczne) 900mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T497H476K010AH6310
Numer produktu DigiKey
399-T497H476K010AH6310TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T497H476K010AH6310
Opis
CAP TANT SMD HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T497H476K010AH6310 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
900mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2915 (7338 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,285" x 0,150" (7,24mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,125" (3,17mm)
Napięcie - znamionowe
10 V