T497H106K035CH642B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2915 (7338 metryczne) 500mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T497H106K035CH642B
Numer produktu DigiKey
399-T497H106K035CH642BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T497H106K035CH642B
Opis
CAP TANT SMD HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T497H106K035CH642B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2915 (7338 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,285" x 0,150" (7,24mm x 3,81mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,125" (3,17mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
H
Napięcie - znamionowe
35 V
Funkcje
Wysoka niezawodność
Typ
Odlewane
Częstość uszkodzeń
C (0,01%)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm przy 100kHz