T497E685K010AT6410 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2010 (5025 metryczne) 3,5Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T497E685K010AT6410
Numer produktu DigiKey
399-T497E685K010AT6410TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T497E685K010AT6410
Opis
CAP TANT SMD HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T497E685K010AT6410 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,100" (5,08mm x 2,54mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,065" (1,65mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
10 V
Parametry znamionowe
COTS
Typ
Odlewane
Funkcje
Wysoka niezawodność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,5Ohm przy 100kHz