T497B225K020CB6110
Numer produktu DigiKey
399-T497B225K020CB6110TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T497B225K020CB6110
Opis
CAP TANT SMD HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 1505 (3813 metryczne) 9Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T497B225K020CB6110 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
1505 (3813 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,050" (3,81mm x 1,27mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,065" (1,65mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
20 V
Parametry znamionowe
COTS
Typ
Odlewane
Funkcje
Wysoka niezawodność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
9Ohm przy 100kHz
Częstość uszkodzeń
C (0,01%)