T496D156K025CH611C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 1Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T496D156K025CH611C
Numer produktu DigiKey
399-T496D156K025CH611CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T496D156K025CH611C
Opis
CAP TANT SMD FUSED
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T496D156K025CH611C Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
25 V
Funkcje
Wysoka niezawodność
Typ
Odlewane
Częstość uszkodzeń
C (0,01%)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm przy 100kHz