T496B475K010AHE3K5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 3,5Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T496B475K010AHE3K5
Numer produktu DigiKey
399-T496B475K010AHE3K5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T496B475K010AHE3K5
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T496B475K010AHE3K5 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,5Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Napięcie - znamionowe
10 V