T496B475K006CH632A
Numer produktu DigiKey
399-T496B475K006CH632ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T496B475K006CH632A
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne)
Modele EDA/CAD
T496B475K006CH632A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Funkcje
Wysoka niezawodność
Typ
Odlewane
Częstość uszkodzeń
C (0,01%)