T496B106K006ATE3K57280
Numer produktu DigiKey
399-T496B106K006ATE3K57280TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T496B106K006ATE3K57280
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne) 3,5Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T496B106K006ATE3K57280 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,5Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V