T495X687K004ATE0402478 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla T495X687K004ATE0402478 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495X687K004ATE0402478
Numer produktu DigiKey
399-T495X687K004ATE0402478TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495X687K004ATE0402478
Opis
680.UF 4.0V
Szczegółowy opis
680 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Napięcie - znamionowe
4 V