T495X226M035AT4659 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla T495X226M035AT4659 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495X226M035AT4659
Numer produktu DigiKey
399-T495X226M035AT4659TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495X226M035AT4659
Opis
22.0UF 35.0V
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
35 V