T495X157K016ATE075
Numer produktu DigiKey
399-T495X157K016ATE075TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T495X157K016ATE075CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T495X157K016ATE075DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T495X157K016ATE075
Opis
CAP TANT SMD AUTO
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 75mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T495X157K016ATE075 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
75mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Napięcie - znamionowe
16 V