T495X106M050ATA800
Numer produktu DigiKey
399-T495X106M050ATA800TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495X106M050ATA800
Opis
CAP TANT SMD AUTO
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 800mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T495X106M050ATA800 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
50 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
800mOhm przy 100kHz