T495V686K010ATE070 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
KEMET
W magazynie: 3 052
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 1 436
Arkusz danych
Vishay Sprague
W magazynie: 383
Vishay Sprague
W magazynie: 572
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 70mOhm