T495D476K020ATE075
Numer produktu DigiKey
399-18442-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-18442-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-18442-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T495D476K020ATE075
Opis
CAP TANT 47UF 10% 20V 2917
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 75mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T495D476K020ATE075 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
20 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
75mOhm przy 100kHz