T495D336M025ATE300
Numer produktu DigiKey
399-18441-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-18441-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-18441-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T495D336M025ATE300
Opis
CAP TANT 33UF 20% 25V 2917
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 300mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T495D336M025ATE300 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
300mOhm przy 100kHz