T495D336K025AHE100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495D336K025AHE100
Numer produktu DigiKey
399-T495D336K025AHE100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495D336K025AHE100
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T495D336K025AHE100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
25 V