T495D226K025ATA200
Numer produktu DigiKey
399-T495D226K025ATA200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T495D226K025ATA200CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T495D226K025ATA200DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T495D226K025ATA200
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T495D226K025ATA200 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
25 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz