T495D225K050ATE600
Numer produktu DigiKey
399-18440-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-18440-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-18440-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T495D225K050ATE600
Opis
CAP TANT 2.2UF 10% 50V 2917
Szczegółowy opis
2.2 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 600mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T495D225K050ATE600 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm przy 100kHz