T495D156M035AHE225 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 225mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495D156M035AHE225
Numer produktu DigiKey
399-T495D156M035AHE225TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495D156M035AHE225
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T495D156M035AHE225 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
225mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
35 V