T495D156K035AGA260 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 260mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495D156K035AGA260
Numer produktu DigiKey
399-T495D156K035AGA260TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495D156K035AGA260
Opis
CAP TANT SMD AUTO
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T495D156K035AGA260 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
35 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
260mOhm przy 100kHz