T495D107K016AHE125 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T495D107K016AHE125 |
Opis | CAP TANT 100UF 10% 16V 2917 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 125mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T495D107K016AHE125 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 85°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,122" (3,10mm) |
Tolerancja ±10% | Kod rozmiaru producenta D |
Napięcie - znamionowe 16 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |
Typ Odlewane | Bazowy numer produktu |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 125mOhm |