T495C336K010ATA1K5
Numer produktu DigiKey
399-T495C336K010ATA1K5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495C336K010ATA1K5
Opis
CAP TANT SMD AUTO
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2312 (6032 metryczne) 1,5Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T495C336K010ATA1K5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
10 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,5Ohm przy 100kHz