T495C226K006ATE380
Numer produktu DigiKey
399-10521-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-10521-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-10521-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T495C226K006ATE380
Opis
CAP TANT 22UF 10% 6.3V 2312
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2312 (6032 metryczne) 380mOhm
Modele EDA/CAD
T495C226K006ATE380 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
380mOhm