T495C225K025ATE1K37622 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla T495C225K025ATE1K37622 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495C225K025ATE1K37622
Numer produktu DigiKey
399-T495C225K025ATE1K37622TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495C225K025ATE1K37622
Opis
2.20UF 25.0V
Szczegółowy opis
2.2 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 1,3Ohm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,3Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Napięcie - znamionowe
25 V