T495C106M020ATE350 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2312 (6032 metryczne) 350mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495C106M020ATE350
Numer produktu DigiKey
399-T495C106M020ATE350TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495C106M020ATE350
Opis
CAP TANT SMD AUTO
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T495C106M020ATE350 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
350mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Napięcie - znamionowe
20 V