T495C106K020ATE400
Numer produktu DigiKey
399-18426-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-18426-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-18426-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T495C106K020ATE400
Opis
CAP TANT 10UF 10% 20V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2312 (6032 metryczne) 400mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T495C106K020ATE400 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
20 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
400mOhm przy 100kHz