T495B475M035ATE1K07280 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1411 (3528 metryczne) 1Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495B475M035ATE1K07280
Numer produktu DigiKey
399-T495B475M035ATE1K07280TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495B475M035ATE1K07280
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T495B475M035ATE1K07280 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Napięcie - znamionowe
35 V