T495B106M016AHA2K5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1411 (3528 metryczne) 2,5Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495B106M016AHA2K5
Numer produktu DigiKey
399-T495B106M016AHA2K5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495B106M016AHA2K5
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T495B106M016AHA2K5 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
16 V
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Odlewane
Funkcje
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,5Ohm przy 100kHz