T495B106M010ATE600 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1411 (3528 metryczne) 600mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T495B106M010ATE600
Numer produktu DigiKey
399-T495B106M010ATE600TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T495B106M010ATE600
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T495B106M010ATE600 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Napięcie - znamionowe
10 V